Szczęśliwe zakończenie lektury o psie który jeżdził koleją

Pobierz

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Zapomniałeś, kim jest Lampo, postać w lekturze O psie, który jeździł koleją, Pisarski Roman?. zosia1011 4 lata temu.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jest lekturą szkolną, co sprawia, że już w dzieciństwie młody człowiek może sięgnąć po historię dzielnego czworonoga.Książka Romana Pisarskiego oparta jest na prawdziwej historii.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lampo to główny bohater opowiadania, który wykazuje się sprytem, inteligencją i odwagą.. "O psie, który jeździł koleją" to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zad.1) Napisz szczęśliwe opowiadanie w który zmienisz złe na szczęśliwe wstęp - rozwinięcie i zakończenie.Z książki "O psie,który jeździł koleją" Zad2) Napisz dalsze losy Lampo z książki "O psie,który jeździł koleją" źródło: Z ekoludkiem w szkole zad.9\25 O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29O psie, który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją.

Marta.G 3 lata temu.. Skomentuj.. Na cholewie, a także na .. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.. "O psie, który jeździł koleją" to wspaniała lektura dla młodego czytelnika, prostym językiem, który nie sprawia trudności w zrozumieniu, o czym jest mowa.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Najważniejsze informacje o lekturze - Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 roku.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. 1.O psie, który jeździł koleją • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • OŚRODEK TEMATYCZNY Lampo(1).doc, o psie lampo.docrecenzje.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2012-04-12 15:06:15Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi .. "O psie, który jeździł koleją" to książka, która rozczula nie tylko miłośników tych zwierząt!. Publikacja zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lekturą w klasie III ,,O psie, który jeździl koleją"..

Streszczenie szczegolowe.Książka O psie, który jeździł koleją.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Książka o psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Można zrealizować cały cykl zajęć, bądź wybrać niektóre jego części.Zwierzę zadomawia się na stacji.. Wielu interesuje się losem psa.• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Ewa Nowacka - biografia i charakterystyka twórczości • Czarnoksiężnik z Archipelagu - streszczenie, problematyka • Opisz jedną z przygód Bilbo .Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-05-13 19:24:40o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówO psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Udostępnij.. Ta prawdziwa historia stała się kanwą opowieści, którą napisał Roman Pisarski.. Jej pierwowzorem był Lampo, kundelek pochodzący z Włoch.Opracowanie lektury dla klasy 3 - O psie ktory jezdzil koleja.. Na peronie było pusto, tylko zawiadowca stacji urzędowo .Rodzina zawiadowcy przyjechała do Marittimy by odwiedzić psa.Mała adele bawiła sie na torach a tu jechał pociąg dwaj mężczyżni rzucili się do ratunku dziewczynce lecz byli za daleko,Lampo zaczął biec jak łyskawica lecz się zatrzymał bo pocią zauważł adele i zachamował.Lampo wraz z rodziną długo i spokojnie żyli.Praca z lekturą stała się prawdziwym wyzwaniem dla nauczyciela..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Quiz O psie który jeździł koleją.

Mają kształt ogromnego buta.. Bardziej szczegółowoKsiążka O psie, który jeździł koleją autorstwa Pisarski Roman , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 13,77 zł .. Wydanie z opracowaniem.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Lampo, kundelek o niebywałych umiejętnościach - potrafił samodzielnie podróżować koleją.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Pracownicy kolei lubią sympatycznego zwierzaka i są z niego dumni.. - "O psie, który jeździł koleją" jest historią, która dzieje się we Włoszech w latach sześćdziesiątych XX wieku.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Kto wymyśli szczęśliwe zakonczenie do lektury "O psie który jeździł koleją" Prosze szybko !. Udostępnij.. Chociaż ta opowieść jest dziwna, wydarzyła się naprawdę.. Odpowiedz.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.O psie który jeżdził koleją.. Po raz kolejny przekonujemy się jak wielka jest wierność psa i jego miłość do ludzi, którzy otaczają go opieką, do jego rodziny.Play this game to review Other..

"O psie, który jeździł koleją" , zapamięta ją na całe życie!

Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Historia psa - podróżnika , który uratował przed tragiczną śmiercią córeczkę swojego opiekuna, sam przy tym ginąc, do dzisiaj wzrusza i wyciska łzy w oczach.Ta historia wydarzyła się we Włoszech, jest opowieścią o psie, który jak prawdziwy turysta potrafił podróżować koleją sam, po wielkim kraju.. Każdego dnia pies wita swego pana w pracy, wraca z nim do domu pociągiem, a po kolacji powraca na stację.. Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją.. Dzisiaj tylko niektóre dzieci chętnie sięgają po książki.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Lampo "odprawia" każdy pociąg, towarzysząc zawiadowcy w jego codziennej pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt