Tekst piosenki więc chodź pomaluj mój świat

Pobierz

Za siódmą górą, za siódmą rzeką, moje sny zamieniasz na pejzaże.. Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niechaj zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu,Chodź pomaluj mój świat, śpiewnik.eu to zbiór tysięcy tekstów piosenek wraz z akordami gitarowymi.Chodź, pomaluj mój świat - Goya zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. (podkład muzyczny) Piszesz mi w liście, że kiedy pada, Kiedy nasturcje na deszczu mokną.. zespołu ,,Dwa plus Jeden ".. Bo muszę to zrobić na zajęcia artystyczne I proszę o nie dawanie łapek w dół, ponieważ pytanie jest w dobrej kategoriiTekst piosenki: Chodź, pomaluj mi mój świat.. Niestety nie udało mi się znaleźć teledysku, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie :) Tekst piosenki Dwa Plus Jeden - Chodź, Pomaluj Mój Świat : Piszesz mi w liście, że kiedy pada, kiedy nasturcje na deszczu mokną, Siadasz przy stole, wyjmujesz farby i kolorowe otwierasz okno.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Kiedy się wlecze wyblakłe słońce, oświetla ludzkie wybladłe twarze..

,, Więc chodź, pomaluj mój świat.

Trawy i drzewa są takie szare, Barwy popiołu przybrały nieba.Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Twoje sny zamieniasz na pejzaże.Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Kiedy się wlecze wyblakłe słońce, Oświetla ludzkie wybladłe twarze.. M. Dutkiewicz.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Chodź, pomaluj mój świat.CHODŹ, POMALUJ MÓJ ŚWIAT - Goya.. Piszesz mi w liście, że kiedy pada, kiedy nasturcje na deszczu mokną, Siadasz przy stole, wyjmujesz farby .. Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.. Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza Malowana twoją kredką.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Avanti wraz z tłumaczeniem.są słowa piosenki.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, twoje sny zamieniasz na pejzaże..

Więc chodź, pomaluj mój świat.Ref.

Zdarzyło się to przed wyjazdem do Sofii na Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką Swoje sny zamieniasz na pejzaże Niebem się wlecze wyblakłe słońceRef: Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza Malowana Twoją kredką.. Więc Cchodź, pomaluj mi dżycie, niech Fświat mój się zaruCmieni, Niech mi zalśni w dpełnym słońcu, koloFrami całej Gziemi.. : Więc chodź, pomaluj mój świat C d Na żółto i na niebiesko F C .Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w_pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Inne teksty lyrics od tego wykonawcy: Dwa plus jedenNa na na na, na na na, na x2 C d a Piszesz mi w liście, że kiedy pada a d Kiedy nasturcje na deszczu mokną G a Siadasz przy stole, wyjmujesz farby C G I kolorowe otwierasz okno d E a Trawy i drzewa są takie szare Barwę popiołu przybrało niebo W ciszy tak smutno szepce zegarek O czasie, co mi go wcale nie trzeba Ref.. Kiedy się wlecze wyblakłe słońce, Oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Zaa siódmą górą, za sdiódmą rzeką, tGwoje sny zamieniasz na pejzaaże.Chodź Pomaluj Mój Świat - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką..

; Pięć razy pojawia się tekst Więc chodź pomaluj mi życie po polsku.

Piosenka "Chodź, pomaluj mój świat" została skomponowana przez lidera zespołu, Janusza Kruka, natomiast słowa napisał Marek Dutkiewicz, autor tekstów i dziennikarz.Stylistycznie utwór utrzymany jest w gatunku pop-folk.Pierwotnie wykonywany przez zespół już w 1971 roku, został wydany dopiero w roku 1972 na debiutanckiej płycie 2 plus 1 Nowy wspaniały świat.Zapraszam na Dwa Plus Jeden - Chodź, Pomaluj Mój Świat.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. W 1968 r. Janusz Kruk , absolwent średniej szkoły muzycznej klasy kontrabasu, lider zespołu Warszawskie Kuranty poznał Elżbietę Dmoch, młodą, piękną dziewczynę.. na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Moje sny zamieniasz na pejzaże.. Więc chodź, pomaluj mi życie Niech świat mój się zarumieni Niech mi zalśni w pełnym słońcu kolorami całej ziemi.. Niebem się wlecze wyblakłe słońce, oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Więc Cchodź, pomaluj mój dświat na Fżółto i na nieCbiesko, Niech na niebie dstanie tęcza maloFwana twoją Gkredką..

; Pięć razy pojawia się tekst Niech na niebie stanie tęcza po polsku.

Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Twoje sny zamieniasz na pejzaże.Więc chodź… 2 plus 1 - Chodź, pomaluj mój świat Janusz Kruk (ur. 7 sierpnia 1946 w Warszawie, zm. 18 czerwca 1992 tamże) - muzyk, kompozytor, wokalista i lider zespołu 2 plus 1.Tekst piosenki Chodź pomaluj mój świat - Piszesz mi w liście, że kiedy pada, kiedy nasturcje na deszczu mokną, Siadasz przy stole, wyjmujesz farby - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-1484 Wesele i Ślub.Chodź, pomaluj mój świat.. Niebem się wlecze wyblakłe słońce, oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni .Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Chodź pomaluj mój świat:; Pięć razy pojawia się tekst malowana twoją kredką po polsku.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Twoje sny zamieniasz na pejzaże.Informacje ogólne.. malowana twoją kredką.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Moje sny zamieniasz na pejzaże.. : Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza Malowana twoją kredką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt