Test z lektury anaruk chłopiec z grenlandii wordwall

Pobierz

'Anaruk chłopiec z Grenlandii' - test sprawdzający znajomość "Anaruk chłopiec z Grenlandii" test sprawdzający znajomość lektury AUTOR LEKTURY:…………………………………………………………………….. Powodzenia!. LEKTURY, LEGENDY, BAŚNIE.. Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Ile lat miał Anaruk?. Rozwiąż test Powiązane z testem z Anaruka, chłopca z Grenlandii Anaruk chłopiec z Grenlandii - test znajomości lektury Test znajomości lektury Anaruka, chłopca z Grenlandii.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. p_szwarcszczepanik_78262.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii Aliny i Czesława Centkiewiczów.. W pobliżu domu chłopca siedzibę miała stacja badawcza.. Jeśli przeczytałeś lekturę, nie będziesz miał problemu z odpowiedzią na pytania.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Anaruk Krzyżówka.. a) Janina Porazińska b) Julian Tuwim c) Czesław Centkiewicz d) Marcin Pałasz 2) Jak ma na imię główny bohater lektury?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury..

Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii".

Zapisanie w zeszycie lektur podstawowych informacji i książce (metryczka).. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 .. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury .. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.. Klasa 3 Polski.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".. 6.Test z lektury - Kajko i Kokosz Szkoła Latania Perkataan yang hilang oleh Agatonc W każdym wieku Podstawówka Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Dorośli Historia i społeczeństwo Lektura Dodatkowa Lektury szkolne Polski Kajko i Kokosz Komiksy Szkoła latania6.. Jak miał na imię ojciec Anaruka?. Z czego wykonane były spodnie Anaruka?. Klasa 3 Polski.. Powodzenia!. Chłopcy często przychodzili do polarnika, oglądali jego ekwipunek, żelazne noże, ubrania.. Prawda: Anaruk ma 12 lat, Eskimosi pozyskują drewno wyławiając je z oceanu, Tugto to tata Anaruka, Nukun miał pięć lat, Na Grenlandii rosną kwiaty, Za przysmak dzieci uważają tłuszcz spod skóry foki, Fałsz: Spodnie Anaruka były wykonane z kolorych skrawków .Klasa 3..

Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Teleturniej.

Dzieci, widząc to, bardzo się dziwiły, bo ich własne ubrania były uszyte ze skór zwierząt.Test sprawdzający znajomość lekturyJan 8, 2021Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947. a) ze skór fok i renów b) ze skór wielorybówPlik test ze znajomości lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii.docx na koncie użytkownika Lucyna661 • folder Sprawdziany • Data dodania: 12 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Anaruk, chłopiec z Grenlandii Materiały do wykorzystania podczas omawiania lektury Czesława CentkiewiczaTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury - Kajko i Kokosz Szkoła Latania - Test z lektury "Karolcia"Test z lektury - Kajko i Kokosz Szkoła Latania Riječi koja nedostaje Autor Agatonc W każdym wieku Podstawówka Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Dorośli Historia i społeczeństwo Lektura Dodatkowa Lektury szkolne Polski Kajko i Kokosz Komiksy Szkoła latania2.. Z czego robi się w Grenlandii namioty?. Spontaniczne wypowiedzi w związku z lekturą pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii".. Kim był Nukun?. Anaruk, bohater książki, to dwunastoletni chłopiec mieszkający na Grenlandii..

Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Koło fortuny.

Polarnik zaprzyjaźnił się z Anarukiem i ludźmi z jego osady.. Narrator (a jednocześnie polarnik) zaprzyjaźnił się z nim i opowiada nam jego historię.. Mały Eskimos zaprzyjaźnił się z tamtejszym polarnikiem i jego ekipą badawczą.. Ustalenie, jak nazywa się forma wypowiedzi, w której uczestnik wydarzeń opisuje swoje przeżycia.. Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Andersen Hans Christian "Brzydkie kaczątko" "Czarna owieczka" "Cudaczek Wyśmiewaczek" "Cukierku, ty łobuzie" "Dwanaście miesięcy" "Jak Wojtek został strażakiem" "Karolcia" "Królowa Śniegu" "Pilot i ja" "Puc, Bursztyn i goście" "Szewczyk Dratewka" "Wiano Świętej Kingi .Anaruk to dwunastoletni, eskimoski chłopiec, żyjący na Grenlandii.. Podarunek jaki Anaruk otrzymał przy poznaniu od autora książki to: a) broń b) nóż stalowy c) ręcznik 3. wg Sararydzynska.Test z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Quiz - Quizizz.. Ilość pytań: 10 Rozwiązywany: 46075 razy .. Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. wg Agnieszkaaaa.Liczba wyników dla zapytania 'test znajomości lektury anaruk chłopiec z grenlandii': 10000+ Test z lektury Połącz w pary wg Awnuk Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Teleturniej wg Agnieszkaaaa Klasa 3 Polski Quiz z lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Test wg Jolapruszek Klasa 3 Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortunyKlasa 3 Polski..

"Anaruk chłopiec z Grenlandii" Teleturniej.

11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.Jeśli przeczytałeś lekturę, nie będziesz miał problemu z odpowiedzią na pytania.. Pamiętasz istotne fakty.. Ile lat miał Nukun?. pięć 5.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. a) Anaruk b) Tugto c) Omialik d) Nukun 3) Gdzie rozgrywa się akcja książki?Test z lektury "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - Prawda czy fałsz.. dwanaście 2.. Anaruk oraz inni chłopcy z osady przychodzili do niego i podziwiali jego narzędzia, a także ubranie uszyte ze skóry.Anaruk, chłopiec z Grenlandii - streszczenie.. Anaruk - prawda czy fałsz Prawda czy fałsz.. ze skóry niedźwiedzia 6.. Wskazanie Grenlandii na mapie świata.. Anaruka fascynowały przedmioty, które mężczyzna przywiózł ze sobą.. Jak miał na imię ojciec Anaruka?. Jak miał na imię ojciec Anaruka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt