Matura ustna angielski opis obrazka

Pobierz

Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .opis obrazka i odpowiedŹ na trzy pytania J ak wiemy matura ustna z języka obcego od roku 2012 ma nieco inną formę.. Podpowiadamy jak poradzić sobie na egzaminie.. Tym razem o zadaniu drugim, czyli o opisie obrazka (i nie tylko) z pom.Matura ustna - rozmowa wstępna 6 Opis obrazka i 3 pytania 11 Wypowiedź na podstawie materiału i 2 pytania 16 Gratulacje!. Odpowiedź ustna jest oceniana według dwóch kryteriów: sprawność komunikacyjna umiejętności językoweOpis obrazka po angielsku - praktyczne wskazówki.. 50 przydatnych zwrotów na maturę ustną - opis obrazka, wyrażanie opinii, zgadzanie się na propozycję, odmowa, pytanie o opinię, udzielanie porad.Opis obrazka jest jednym z najprostszych zadań na maturze ustnej.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. 23 sierpnia 2012 - 5 min czytania.. Przedstaw się koledze/koleżance z kursu, a następnie przeprowadź z nim/nią rozmowę.Ogólny opis tej drugiej znajdziesz w naszym artykule "Jak wygląda matura ustna z języka angielskiego"..

Opis obrazka na maturze.

Poprzez opis obrazka w języku angielskim nie tylko pokazujemy, iż znamy język i potrafimy go użyć w celu .matura ustna z angielskiego 2017 - przydatne zwroty.. Zaczniemy od nagrania z serwisu e-korepetycje.net ("Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów")Opis obrazka - stałe zadanie w trakcie matury ustnej z angielskiego Fiszki do nauki wypowiadania doskonałego opisu obrazka to zestaw fraz, określeń i wypowiedzi, dzięki którym egzaminator od razu rozpozna solidną naukę poprzedzającą egzamin.Opisywanie obrazka po angielsku jest umiejętnością niezwykle praktyczną - dlatego też zadania z opisem obrazka pojawiają się na różnego rodzaju sprawdzianach, testach, a także na samej maturze z języka angielskiego.. Gdzie się znajduję?. Innymi słowy należy znać kryteria oceniania egzaminu.. Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.. Za taką wypowiedź dostaniecie cały jeden punkt, aż cały jeden punkt:).JĘZYK ANGIELSKI - Małgorzata Dydyk Email: 6 TYDZIEŃ LEKCJI ZDALNYCH 15.04.2020 r. - 17.04.2020 r. ITp - język angielski - podstawowy Proszę obejrzeć filmiki na YouTube: Opis obrazka po angielsku Opis obrazka - matura ustna z angielskiego Matura ustna z języka angielskiego: pytania egzaminatora do ilustracji..

Opis obrazka - przykład 1.

Skorzystaj z tego czasu!Kolejny odcinek o tym, jak maturę ustną zdać dobrze oraz o tym, jak ją zdać po prostu.. Pytania widzi tylko egzaminator.. Z tego tekstu dowiesz się natomiast, na czym dokładnie polega zadanie drugie na maturze ustnej, czyli opis obrazka po angielsku, oraz co zrobić, aby otrzymać maksymalną liczbę punktów.MATURA USTNA: ZESTAW 1 16 Pearson Central Europe Sp.. Egzamin ustny z języka angielskiego ma za zadanie sprawdzić nie tylko waszą znajomość słownictwa, gramatyki czy umiejętności posługiwania się językiem, .. Baza testów.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. Zacznijmy od początku.. 5 kwietnia 2013.. 4) Opowiedz mi o dniu, gdy….Aby jak najlepiej zdać ustny egzamin maturalny z języka angielskiego, trzeba, oprócz samej znajomości języka, wiedzieć za co egzaminujący będzie przyznawał punkty.. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Home » Egzaminy z języka angielskiego » Matura » Matura ustna » Opis obrazka » Matura już tuż tuż!. Drugie oficjalne zadanie na maturze ustnej z angielskiego to opis obrazka zawartego w zestawie pytań.. Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego..

... Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów.

Opis obrazka - przykład 1.. Mam nadzieję, że u Was praca wre i że przygotowania idą pełną parą.. Nawet jeśli w tej chwili uważasz, że płynnie posługujesz się tym językiem, na pewno poniżej znajdziesz chociaż kilka zwrotów, które warto dodać do Twojego słowniczka.Opisywanie obrazka może nam się przydać w przeróżnych sytuacjach zarówno w życiu codziennym jak i podczas zdawania egzaminów takich jak ustna matura z angielskiego.. z o.o. 2011 New Matura Success Pre-Intermediate PHOTOCOPIABLE Zestaw 1 • człowiek • podróżowanie i .Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego .. MATURA USTNA: ZESTAW 3 Zestaw 3 • kultura • nauka i technika • państwo i społeczeństwo Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla egzaminującego RozmowaPomimo tego, że zadanie trzecie na maturze ustnej wydaje się być najtrudniejsze, nie należy się go bać.. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie..

... Matura ustna z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Opisywanie obrazka po angielsku to nie tylko dobranie odpowiedniego słownictwa, ale także umiejętność zaplanowania naszej wypowiedzi.Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Gdzie się znajduje.Kochaneczki!. Słownictwo, Present Continuous i gotowe wyrażenia.Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2 , które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji.Opis obrazka - matura ustna z angielskiego 30 lipca 2015 3 lutego 2017 Admin 0 Comment matura, opis obrazka.. Kto jest?. Zadanie drugie na maturze składa się z z czterech części: 1) Opisu obrazka 2) Pytania do obrazka 3) Pytania łączącego obrazek z Twoją osobą.. Jesteś na pierwszych zajęciach.. Dlaczego więc tak wiele osób traci punkty za treść podczas tego zadania?. Dziś mam dla Was drugi wpis dotyczący matury ustnej - w ubiegłym tygodniu przyglądaliśmy się temu, jak przygotować się do pytań wstępnych i odgrywania ról, a dziś przed nami opis obrazka i odpowiedź na związane z nią pytania.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Opis obrazka na maturze.. Jeśli przygotowujesz się do matury, pamiętaj o tym, aby przerabiać przykładowe zestawy, szukać dodatkowych argumentów online i robić dokładne notatki.Matura z języka angielskiego i inne egzaminy z tego języka (FCE/CAE/CPE) to okazja do pochwalenia się bogactwem poznanego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt